Ahoj jmenuji se Andrea, ale zde budu vystupovat pod přezdívkou Laskonkita.

Tuto přezdívku mám od svého španělského partnera. V podstatě mě vystihuje. Znamená lásku, sladkost – mou lásku k pečení a koncovka -ita také Španělsko – zemi, kde střídavě bydlím.

V roce 2019 jsem si založila svůj první blog (valencie.laskonkita.com), který mám doteď. Věnuje se Valencii, Španělsku a cestování letadlem. Jelikož jsem se v této době částečně přestěhovala do Valencie. Nyní už nežiji přímo v centru Valencie, ale v jiné části tohoto krásného regionu. Takže pokud Vás zajímá Valencie, tak můžete navštívit tento web.

V dubnu 2020 jsem si založila tento web. Na konci roku 2018 mi diagnostikovali alergii na mléčnou bílkovinu (více zde). Když jsem v březnu 2020 uvízla na 4 měsíce ve Valencii v lockdownu. Začala jsem experimentovat s recepty, které vyhovovaly mému omezení. A když moje švagrová natočila recept na nějaký dezert, jenom tak ze srandy a poslala ho rodině. Vnukla mi nápad taky něco natočit. Tak jsem natočila svůj první recept soukromě na youtube. A později jsem se rozhodla založit můj druhý blog, kde bude každý recept mít svůj videorecept na youtube.

Doufám, že Vám můj blog pomůže s Vašimi problémy a mé recepty Vám pomohou s bezmléčnou dietou nebo objevit nová jídla.

Laskonkita <3